NIEUWS

Nieuw bestuur CJBL 2019-2020

De verkiezingsstrijd is gestreden: de Conferentie Jonge Balie Limburg kent sinds vrijdag 28 juni 2019 haar nieuw bestuur voor het gerechtelijk jaar 2019-2020! Met trots stellen wij het nieuwe bestuur voor: Voorzitter: Mr. Valerie Ghysen Vice-voorzitter: Mr. Arthur Verhaegen Penningmeester: Mr. Josephine Rowies Secretaris: Mr. Carole Valkenborg Evenementen: Mr. Ines Lemache en Mr. Laurens Evens…

D.Ruiters

De vrouwenploeg op de D.Ruiterscup toonden aan dat voetbal niet enkel voor mannen weggelegd is! Zij mochten dan ook een beker in de wacht slepen. Wij kijken ernaar uit om u volgend jaar opnieuw op deze activiteit te mogen verwelkomen!

ARCHIEF

BESTUUR ’19-’20

Mr. Valerie GHYSEN
Voorzitter

valerie.ghysen@gevaco.be

 

Mr. Arthur VERHAEGEN
Vice-Voorzitter / Belangenbehartiging

a.verhaegen@koninckx-broekmans-law.be

Mr. Josephine ROWIES
Penningmeester

josephine@advocatenrowies.be

Mr. Carole VALKENBORG
Secretaris / Sport & Cultuur

carole.valkenborg@advocaat.be

Mr. Marie-Julie PUT
Festiviteiten

mariejulieput@gmail.com

Mr. Ines LEMACHE
Evenementen

ines@lemache.be

Mr. Laura VANUYTRECHT
Belangenbehartiging

laura.vanuytrecht@gmail.com

Mr. Laurens EVENS
Evenementen

laurens.evens@consenso.be

Mr. Lennert JEURISSEN
Festiviteiten

lennert.jeurissen@argusadvocaten.be

Mr. Marie PORREYE
Sport & Cultuur

marieporreye@gmail.com

ONZE SPONSORS

GDW Bart HEINES, Daniel PALET en Paul VAN ELST
VERTAALBUREAU RONCADA
Menu